23.05.24

Nordaid looduslikud vitamiinid - koostisosade kirjeldus

Eelistad looduslikke vitamiine, aga koostisosad ajavad segadusse?


Siin artiklis selgitame lahti Nordaid looduslikud vitamiinid ja nende koostisosad. Meie eesmärk on lihtsas keeles tutvustada, millest Nordaid looduslikud vitamiinid koosnevad ja kuidas need koostisosad sinu keha toetavad.

Glütserool mis Nordaid tootmises kasutatakse on taimedest toodetud. Glütserool esineb meie organismis, kus ta mängib rolli rasvade metabolismis, näitseks rasvakudede tekkimisel.

Ksülitool on taimse päritoluga suhkruasendaja, toodetakse enamasti maisist või kaskedest. Inimorganismis esineb ka vähesel kogusel ksülitooli. Ei tõsta suhkrutaset veres ja on 40% vähema kalorsusega kui tavaline suhkur.

Letsitiin esineb loomulikult paljudes taimedes või munakollases. Päevalille letsitiini ekstraheeritakse päevalilledest. Kuna letsitiin on fosfolipiid, siis see mängib olulist rolli meie organismis, nt rakumembraanide moodustamisel, neurotransmittite tekkimisel.

Kummiaraabik on ekstraheeritud akaatsia puudest, koosneb glükoproteiinidest ja polüsahhariidist, mida meie keha kasutab erinevates protsessides. Seda kasutatakse paksendajatena, omab ka prebiootilist toimet soolestikus.

Sorbaati toodetakse maloonhappest, mis traditsiooniliselt esineb puuviljades ja köögiviljades, kasutatakse konservandina, mis takistab hallituse ja teise mikroorganismide kasvu toodetes.

Ksantaankummi toodetakse bakterite fermentatsiooni protsessis, kasutades glükoosi ning tavalist suhkrut, kasutatakse paksendajana ja stabilisaatorina.

Üheski Nordaidi tootes ei ole kasutatud tehislikke aineid!

Kui sul tekib mõne toote koostisosa kohta küsimusi, siis kirjuta julgelt meile  abi@bioplanet.ee ja Nordaidi tootearendaja vastab meeleldi sinu küsimusele. Nordaid looduslikud vitamiinid leiad siit.

Mari-Leen Albers
Mari-Leen Albers
2024-04-02
Olen suurema osa tooteid vist läbi proovinud ja pean tunnistama, et oleme totaalsed unespreide fännid terve perega. Teisele kohale platseeruvad ilmselt päikesekapslid, mis isegi Tai päikese käes ei lasknud meil ära põleda! Liposoomsed (ehk geeli kujul) magneesium ja C-vitamiin on meil samuti igapäevases kasutuses. Väga kvaliteetsed ja head tooted ja julgeme soovitada!
Kerli Kängsepp
Kerli Kängsepp
2024-04-02
Enam lihtsam ei saa vitamiinide võtmine olla. Kui sul on laps või mitu last, on sprei kasutamine tõesti väga mugav ja kiire lahendus! Bioplaneti unetooted (sleep aid strong) on aidanud unetud ööd edukalt mööda saata, üks sprei ja magus uni on garanteeritud 🙂 tõesti väga soovitan!
Ansela “Tody” Känna
Ansela “Tody” Känna
2024-03-27
Olles mõned kuud kasutanud Bioplanete vitamiine võin täna vabalt väita, et olen nende sprey vitamiinide fänn.😍 Tänaseks on neid kodus mitmeid.Maitsevad imehästi ja võtmine pole mitte kunagi nii lihtne olnud, pihustus suhu ja korras. Tänu Beauty spreile said minu hapraks muutunud küüned oma tugevuse tagasi. Lisaks Beauty spreile on minu kodus alati D-vitamiini sprey, meie põhjamaa kliimas hädavajalik, mul pole terve hooaaja jooksul langenud D-vitamiini tase, ometi on pikk ja pime aeg seljataga.
Getheliis Salumägi
Getheliis Salumägi
2024-03-27
Bioplanet varustas mind pihustatava D-vitamiiniga. Klienditeenindus väga armas ja sõbralik 😊. Kaup postitati kiirelt. Pihustatavat vitamiini on palju mugavam kasutada ja maitse ka meeldiv. Üldse on nende kodulehel väga palju erinevat valikut tervise turgutamiseks! Aitäh Bioplanet!
Jane Silmus
Jane Silmus
2024-01-02
Hea teenindus ja kiire reageerimine. Soovitan.
Annely Emma Viljaste
Annely Emma Viljaste
2023-10-06
Meie pere iga päeva vitamiinideks on B-grupi vitamiinid ja D vitamiin. Energiat ja jõudu on täiesti silmnähtavalt rohkem, mida varem tuli taga ajada kohvitassi seest.
Irje Räpsei
Irje Räpsei
2022-12-09
Melatoniinispray Kanepiõliga on asendamatu abiline, kui soovid kiirelt uinuda ja segamatult end välja puhata❣Bioplanet OÜ teeb päris häid soodukaid oma toodetele ka!
Simone Epro
Simone Epro
2022-12-07
Sõbralik teenindus, kvaliteetsed tooted!
Viivi Siimus
Viivi Siimus
2022-12-07
Hea ja lihtne tellida, tooted head, valik mitmekesine.
Kristi Tosvel
Kristi Tosvel
2022-12-07
Tooted on kvaliteetsed ja väga maitsvad ning tervislikud.