Nordaid

Nordaid D vitamiin sprei 4000IU

🇪🇪Nordaid  D vitamiin sprei on kiire imendumisega, kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse ja ei tugine seedesüsteemil. Vitamiin on pakendatud Airless õhuvabasse spreisse, seega ei ole vaja kasutada sünteetilisi säilitusaineid. Suukaudsest veebaasil tehtud spreist imendub 95% D vitamiini otse rakku. See on kordades rohkem kui enamikel teistel vormidel. Ühes pudelis on 200 päeva varu.

Kasulikku lugemist:
Miks eelistada sprei vitamiine?
Kõik mida sa pead D vitamiini kohta teadma.

Toimeaine / Koostis: Kolekaltsiferool

Toimeaine kogus: 100 MCG

Ravimivorm / pakend: Sprei

Kogus pakendis: 30ML

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

D4000 vitamiin sprei kujul imendub paremini kui traditsioonilised tabletid või kapslid.
Spei pihustuses ei ole midagi koormavat organismi jaoks. Tablettide ja kapslite koostisest moodustab D vitamiin ainult mõne protsendi, enamik on ained mille väljutamisega peab organism nägema vaeva. Nordaid sprei vitamiinid ei sea erinevalt kapslitele piiranguid, millal vitamiini manustada ja milliste teiste vitamiinidega ei tohi koos võtta. Ei pea vahet pidama 2h kohvi joomisega.
Vitamiin D toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust ja aitab hoida luid, hambaid ja lihased normaalsetena.
Ühes pudelis 200 pihustust.

Kas veebaasil tehtud D-vitamiin imendub organismis?
Väga hästi imendub, lausa kuni 95% D-vitamiinist jõuab rakku. Vahe vee- ja õlibaasil tehtud d-vitamiinil on tehnoloogial. Nordaid peab sammu maailma tehnoloogiaga. Veebaasil on keerulisem toota. Õlis d-vitamiin emulgeeritakse koos letsitiiniga (taimne päevalille letsitiin) vesilahuses, mis teeb osakeste ümber õlimulli. Kui seda suhu pihustada siis oma loomu poolest tahab õli tulla välja veest ja see soodustabki imendumist. Kuna see ei läbi seedesüsteemi ja imendub läbi limaskesta on toimeaine tõhusam kui tablettidel ja kapslitel.

Mugav suukaudne sprei
200 pihustust
Meeldiva maitsega
Kiire ja kõrge imendumine
Taimetoitlastele sobilik
Suhkruvaba
Tõstab vitamiin D taset

destilleeritud vesi
stevioolglükosiidid (magusaine)
sidrunimahl (happesuse regulaator)
kummiaraabik (stabilisaator)
kolekaltsiferool (vitamiin D3)
kaaliumsorbaat (säilitusaine)
päevalille letsitiin (emulgaator)
maisimündi eeterlik õli (Mentha Arvensis)

Sobilik taimetoitlastele. Ei sisalda kunstlikke lõhna- ja maitseaineid, toiduvärve, soola, pärmi ega laktoosi. GMO ja gluteenivaba.

Päevane annus 1 pihustus sisaldab: D-vitamiin (kolekaltsiferool) 4000 IU/100 µg (2000%*).
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Kolekaltsiferooli teatakse kui parima imendumisvõimega D-vitamiin maailmas.

15min peale pihustamist mitte peale juua Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne igat kasutamist. Pihustada üks pihustus keele alla või põse siseküljele. Pärast kasutamist asetada pihustiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pudelit sooja vee all.

Tähelepanu: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Säilib 2 aastat.