Nordaid

Nordaid D vitamiin sprei lastele

🇪🇪Nordaid D vitamiin lastele ja beebidele on meeldiva apelsini maitsega ning kiire imendumisega kuna jõuab läbi lapse suu limakesta koheselt vereringesse. Suukaudsest veebaasil tehtud spreist imendub 95% D vitamiini otse rakku. See on kordades rohkem kui enamikel
teistel vormidel. Vitamiin on pakendatud Airless õhuvabasse spreisse, seega ei ole vaja kasutada sünteetilisi säilitusaineid. Ühes pudelis on 200 päeva varu. Spreid on lapsel mugav, lõbus ja lihte kasutada!

Kasulikku lugemist:
Miks eelistada sprei vitamiine?
Kõik mida sa pead D vitamiinist teadma.
Looduslike koostisosade selgitus

Toimeaine / Koostis: Kolekaltsiferool

Toimeaine kogus: 10 MCG

Ravimivorm / pakend: Sprei

Kogus pakendis: 30ML

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

Nordaid D3 400IU sprei vitamiin on välja töötatud koostöös Toidu- ja Fermentatsioonitehnoloogia Arenduskeskuse laboriga. Kuna lapse magu on täiskasvanud inimese omast mitu korda väiksem, siis peab ta iga lusikatäiega saama oluliselt rohkem mineraal- ja toitaineid.
Vitamiin D toetab lapse immuunsüsteemi normaalset talitlust. Lisaks aitab D- vitamiin hoida lapse luid, hambaid ja lihaseid tugevana.

Kas veebaasil tehtud D-vitamiin imendub organismis?
Väga hästi imendub, lausa kuni 95% D-vitamiinist jõuab rakku. Vahe vee- ja õlibaasil tehtud d-vitamiinil on tehnoloogial. Nordaid peab sammu maailma tehnoloogiaga. Veebaasil on keerulisem toota. Õlis d-vitamiin emulgeeritakse koos letsitiiniga (taimne päevalille letsitiin) vesilahuses, mis teeb osakeste ümber õlimulli. Kui seda suhu pihustada siis oma loomu poolest tahab õli tulla välja veest ja see soodustabki imendumist. Kuna see ei läbi seedesüsteemi ja imendub läbi limaskesta on toimeaine tõhusam kui tablettidel ja kapslitel.

Mugav suukaudne sprei
200 pihustust
Meeldiv apelsini maitse
Kiire imendumine
Taimetoitlastele
Suhkruvaba
Aitab hoida lapse luid, hambaid ja lihaseid tugevana

puhastatud vesi
glütserool (niiskusesäilitaja)
ksülitool (magusaine)
oliivõli
kummiaraabik (stabilisaator)
päevalille letsitiin (emulgaator)
kaaliumsorbaat (säilitusaine)
sidrunimahla kontsentraat
kolekaltsiferool (vitamiin D3)
ksantaankummi (stabilisaator)
magusapelsini eeterlik õli (Citrus Sinensis)

Sobilik taimetoitlastele. Laktoosi- ja gluteenivaba.
Loe siit artiklist koostisosade seletust.

Sobilik alates 3. eluaastast. Päevane annus 1 pihustus sisaldab: D-vitamiin (kolekaltsiferool) 400 IU/10µg (200%*), magusapelsini(Citrus Sinensis) eeterlik õli 0,079305 mg (milles furanokumariine<0,0026 mg)
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Kolekaltsiferooli teatakse kui parima imendumisvõimega D-vitamiini maailmas. Euroopa Toiduohutusamet kinnitab, et vitamiin D on vajalik, et tagada laste luude normaalne kasv ja areng.

15min peale pihustamist mitte peale juua. Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne igat kasutamist. Pihustada üks pihustus lapse keele alla või põse siseküljele. Peale kasutamist asetada pihustiotsikule kork ja hoia pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pihustit sooja vee all.

Tähelepanu: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Säilib 2 aastat.