Nordaid

Nordaid tsink sprei

Nordaid Tsinkatsetaat sprei on tõhus abiline külmetushaiguse puhul, kuna viirushaigused paiknevad nina-kurgu neelus. Uuringute tulemusel lühenes tsinkatsetaadi kasutamisel külmetushaiguse kestus keskmiselt 42%. Ühes pudelis on 200 pihustust, mis teeb doosi hinna väga odavaks. Lihtne kasutada ja meeldiva maitsega.

Miks eelistada sprei vitamiine?

Toimeaine / Koostis: Tsinkatsetaat, vitamiin B5

Ravimivorm / pakend: Sprei

Kogus pakendis: 30ML

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

Sprei on kergesti omastatav ja kiire imendumisega kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse. Vitamiin on pakendatud Airless õhuvabasse spreisse, ei ole vaja kasutada sünteetilisi säilitusaineid.
Tsinkatsetaat sprei on tõhus abiline külmetushaiguse puhul, kuna viirushaigused paiknevad nina-kurgu neelus. Uuringute tulemusel lühenes tsinkatsetaadi kasutamisel külmetushaiguse kestus keskmiselt 42%.
Tsink aitab kaasa immuunsusüsteemi normaalsele talitlusele. Lisaks on Tsingil oluline roll rakkude arengus, kasvus ja paljunemises ning valkude sünteesis.

Toode ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, õlisid, soola ega pärmi.
Sobilik veganitele. GMO, laktoosi-ja gluteenivaba.

Tõstab immuunsust
Kiire imendumisega

Suukaudne sprei

Vegan
Suhkruvaba

destilleeritud vesi
stevioolglükosiidid (magusaine)
tsinkatsetaat
vitamiin B5 (D-kaltsiumpantotenaat)
looduslikud lõhna- ja maitseained (mentool ja rohemünt – Mentha spicata)
sidrunhape (happesuse regulaator)
kaaliumsorbaat (säilitusaine)

Sobilik veganitele. Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, õlisid, soola, pärmi ega laktoosi. GMO ja gluteenivaba.

Täiskasvanud: 5 pihustust 2 korda päevas. Päevane annus 10 pihustust sisaldab: tsink 25 mg (250%*), vitamiin B5 10 mg (167%*).
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Esimest korda kasutades vajutage spreipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Enne kasutamist mitte loksutada. Peale kasutamist asetada spreiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pihustit sooja vee all.

Tähelepanu: Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.
Säilitada toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest.