Nordaid

Nordaid tsink sprei

🇪🇪Nordaid Tsinkatsetaat sprei on tõhus abiline külmetushaiguse puhul, kuna viirushaigused paiknevad nina-kurgu neelus. Tsinke on erinevaid vorme. Uuringute tulemusel lühenes tsinkatsetaadi kasutamisel külmetushaiguse kestus keskmiselt 42%. Ühes pudelis on 200 pihustust.

 

Toimeaine / Koostis: Tsinkatsetaat, vitamiin B5

Toimeaine kogus: tsink 25 mg, vitamiin B5 10 mg

Ravimivorm / pakend: Sprei

Kogus pakendis: 30ML

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

Sprei on kergesti omastatav ja kiire imendumisega kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse. Vitamiin on pakendatud Airless õhuvabasse spreisse, ei ole vaja kasutada sünteetilisi säilitusaineid. Nordaid sprei vitamiinid ei sea erinevalt kapslitele piiranguid, millal vitamiini manustada ja milliste teiste vitamiinidega ei tohi koos võtta. Ei pea vahet pidama 2h kohvi joomisega.
Tsinke on erinevaid vorme. Just tsinkatsetaat sprei on tõhus abiline külmetushaiguse puhul, kuna viirushaigused paiknevad nina-kurgu neelus. Uuringute tulemusel lühenes tsinkatsetaadi kasutamisel külmetushaiguse kestus keskmiselt 42%.

Toode ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, õlisid, soola ega pärmi. Sobilik veganitele. GMO, laktoosi-ja gluteenivaba.

Loe lähemalt:

Miks eelistada sprei vitamiine?
Tsink – miks me seda vajame?

Tõstab immuunsust
Oluline vere hüübimiseks

Toetab kilpnäärme tööd
Aitab rakkudel taastuda
Aitab külmetushaiguse korral
Lühendab külmetushaiguse kestust
Vegan

 

destilleeritud vesi
stevioolglükosiidid (magusaine)
tsinkatsetaat
vitamiin B5 (D-kaltsiumpantotenaat)
looduslikud lõhna- ja maitseained (mentool ja rohemünt – Mentha spicata)
sidrunhape (happesuse regulaator)
kaaliumsorbaat (säilitusaine)

Sobilik veganitele. Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, õlisid, soola, pärmi ega laktoosi. GMO ja gluteenivaba.

Täiskasvanud: 5 pihustust 2 korda päevas. Päevane annus 10 pihustust sisaldab: tsink 25 mg (250%*), vitamiin B5 10 mg (167%*).
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

15min peale pihustamist mitte peale juua. Esimest korda kasutades vajutage spreipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Enne kasutamist mitte loksutada. Peale kasutamist asetada spreiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pihustit sooja vee all.

Tähelepanu: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana!
Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril kaitstuna otsese päikesevalguse eest.