-15% Uus

Nordaid

Nordaid Oomega+D3 sprei

🇪🇪Nordaid  Oomega 3 + D vitamiin sprei on kiire imendumisega, kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse ja ei tugine seedesüsteemil.
Oomega-3 rasvhappeid kasutatakse raku membraani ehitamiseks, energiaks ning hoiavad südant, kopse, veresooni ja immuunsüsteemi töökorras. Kaitsevad aju vananemise ja neurodegeneratiivsete haiguste eest.Oomega-3 toidulisandid alandavad kortisooli taset ja stressi ning tõstavad meestel viljakust.
D vitamiini on vaja, et keha suudaks omastada kaltsiumit läbi toidu ja aitab ka luude mineraliseerumisega. Vitamiin D-d on ka seostatud vähiennetamisega, aitab ära hoida hooaegset depressiooni ning võib suurendada jõudu ja lihasmassi.

Vitamiin on pakendatud Airless õhuvabasse spreisse, seega ei ole vaja kasutada sünteetilisi säilitusaineid.

Kasulikku lugemist:
Miks eelistada sprei vitamiine?
Kõik mida sa pead D vitamiini kohta teadma.

Toimeaine / Koostis: Oomega3, Vitamiin D

Ravimivorm / pakend: Sprei

Kogus pakendis: 30ML

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

Oomega-3 rasvhapped on vajalikud toitained terve keha jaoks. Neid kasutatakse raku membraani ehitamiseks, energiaks ning hoiavad südant, kopse, veresooni ja immuunsüsteemi töökorras. Oomega-3 rasvhapped koosnevad põhiliselt EPAst (eicosapentaenoic acid) ja DHAst (docosahexaenoic acid). Neid saadakse läbi toidu eelkõige kalast ja mõningatest seemnetest ja pähklitest.
Nii EPA kui ka DHA kaitsevad aju vananemise ja neurodegeneratiivsete haiguste eest omal erineval moel. DHA on lisaks veel eriti efektiivne igeme haiguste, põletikulise soolehaiguse ja ainevahetussündroomi vastu. Oomega-3 toidulisandid alandavad kortisooli taset ja stressi ning tõstavad meestel viljakust.

D3 vitamiini toodab inimese keha päikeselt saadud UV-valguse kaudu. D3 vitamiini on vaja, et keha suudaks omastada kaltsiumit läbi toidu ja aitab ka luude mineraliseerumisega. See vähendab ka põletikke kehas, moduleerib rakkude kasvu, närvitööd, immuunsust ja glükoosi metaboliseerumist. Glükoosi metaboliseerimine on oluline, et ennetada diabeeti ja hoida kehakaalu. Rasva juuresolek aitab kehal D vitamiini omastada suukaudsel tarbimisel. Vitamiin D-d on ka seostatud vähiennetamisega, aitab ära hoida hooaegset depressiooni ning võib suurendada jõudu ja lihasmassi. Keha on võimeline ka omastama väikest kogust D vitamiini toidu kaudu, kuid muud rasvlahustuvad toitained ja kiudained takistavad seda. Lisaks sellele D vitamiin laguneb kiirelt niiskuse, hapniku ja kuumuse käes, mida võib tuua toidu küpsetamine. Seega on ideaalne õlis lahustatud D3, kuna on kaitstud niiskuse, valguse, oksüdeerimise ja pH eest ning lisaks sellele on kõrgelt biosaadav.

Nordaid sprei vitamiinid ei sea erinevalt kapslitele piiranguid, millal vitamiini manustada ja milliste teiste vitamiinidega ei tohi koos võtta. Ei pea vahet pidama 2h kohvi joomisega.
Ühes pudelis 200 pihustust.

 

Mugav suukaudne sprei
200 pihustust
Meeldiva maitsega
Kiire ja kõrge imendumine
Taimetoitlastele sobilik
Suhkruvaba
Vitamiin D aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele
Hoiab südant, kopse, veresooni ja immuunsüsteemi töökorras
Sünteetiliste säilitusainete vaba

oomega-3 kalaõli kontsentraat (EPAX6000)
MCT kookosõli
alfa-tokoferool (antioksüdant)
sidrunheina lõhna-ja maitseaine
vitamiin D3 (kolekaltsiferool)

Sobilik taimetoitlastele. Laktoosi ja gluteenivaba.

Täiskasvanud: 5 pihustust päevas sisaldab kalaõli 585 mg, millest oomega-3 rasvhappeid 337 mg, millest EPA (eikosapentaeenhape) 168 mg ja DHA (dokosaheksaeenhape) 112 mg, D3- vitamiini 100 μg (4000 IU) (2000%*)
*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

NB! Mitte avada pudelit, tegemist on õhukindla tootega!

15min peale pihustamist mitte peale juua Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne igat kasutamist. Pihustada üks pihustus keele alla või põse siseküljele. Pärast kasutamist asetada pihustiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pudelit sooja vee all.

Tähelepanu: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Säilib 2 aastat.