-35%

Nordaid

Nordaid D vitamiin sprei kookosõliga beebidele

Nordaid  D3 vitamiin sprei beebidele/lastele on puhtamast puhtam toode. Kuna sisaldab ainult D3 vitamiini ja kookosõli. Sobib kasutamiseks juba sünnist.
Mõeldud imikutele ja lastele kellel tekivad kergelt allergilised nähud ja maitseühenditest seedeprobleemid. Õlilahus spreipudelis, mida on mugavam lapsele manustada kui tilka. Airless õhuvaba sprei, ei ole vaja kasutada sünteetilisi säilitusaineid. Ühes pudelis on 200 päeva varu, mida on lihtne kasutada ja on hea maitsega.

Kasulikku lugemist:
Miks eelistada sprei vitamiine?
Kõik mida sa pead D vitamiinist teadma.

Toimeaine / Koostis: Kolekaltsiferool

Toimeaine kogus: 10 MCG

Ravimivorm / pakend: Sprei

Kogus pakendis: 30ML

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

Nordaid´i laste vitamiin D3 sprei on kergesti omastatav, kiiresti imenduv kuna jõuab läbi lapse suu limaskesta koheselt vereringesse.
Vitamiin D toetab lapse immuunsüsteemi normaalset talitlust. Lisaks aitab D- vitamiin hoida lapse luid, hambaid ja lihaseid tugevana.
Kolekaltsiferooli teatakse kui parima imendumisvõimega D-vitamiin maailmas.

Sobilik taimetoitlastele. Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, soola ega pärmi. Laktoosi ja gluteenivaba.

Efektiivne imendumine
Pika toimega
Kiire imendumine
Sobib veganitele
Suhkruvaba

Vitamiin D3(kolekaltsiferool)
MCT õli kookosõlist

Sobilik taimetoitlastele. Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, soola ega pärmi. Laktoosi ja gluteenivaba.

Sobib kasutamiseks juba sünnist.
1 pihustus päevas keele alla või põse siseküljele. Päevane annus 1 pihustus sisaldab D-vitamiin(kolekaltsiferool) 400 IU/ 10μg (200%*)

*protsent päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele.

Kolekaltsiferooli teatakse kui parima imendumisvõimega D-vitamiin maailmas.

Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda, et vedelik hakkaks välja tulema. Loksutada korralikult enne igat kasutamist. Pihustada üks pihustus keele alla või põse siseküljele. Pärast kasutamist asetada pihustiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pudelit sooja vee all.

Tähelepanu: Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest.