Nordaid

Nordaid Sleep Aid Strong melatoniini sprei

🇪🇪Nordaid Sleep Aid Strong Melatoniini mugav suukaudne sprei on kiire imendumisega ja hea maitsega. Kasulik toime avaldub, kui tarbitakse üks pihustus melatoniini vahetult enne magamaminekut. Hakkab mõjuma juba 7 minuti jooksul.
Lühendab uinumiseks kuluvat aega ja leevendab ajavahest tingitud vaevusi.
Ühes pudelis on 200 päeva varu.

Miks eelistada sprei vitamiine?

Toimeaine / Koostis: Melatoniin

Toimeaine kogus: 1,95 MG

Ravimivorm / pakend: Sprei

Kogus pakendis: 30ML

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

Melatoniin on hormoon mida toodab ajus käbinääre, see reguleerib päeva ja öö vaheldumist. Annab signaali, et tuleb magama jääda.

Sleep Aid Strongi mugav suukaudne sprei on kiire imendumisega ja lühendab uinumiseks kuluvat aega. Kasulik toime avaldub, kui tarbitakse 1,95 mg (üks pihustus) melatoniini vahetult enne magamaminekut. Sprei hakkab mõjuma 7 min jooksul, kuna imendub suu limaskestast otse vereringesse. Kapslid aga läbivad seedekulglat ja imenduvad peensooles, selleks kulub minimaalselt 30 min.
Lisaks kergendab melatoniin ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi.
Sprei on meeldiva maitsega ning kergesti omastatav, kuna jõuab läbi suu limaskesta koheselt vereringesse.

 

„See päriselt ka toimib. Olen proovinud erinevaid variante, see on vist esimene, mis aitab.“
„Töötas väga hästi ja mõjusalt, aga kaasnähe on väga intensiivsed ja agressiivse laadiga unenäod. Seda kuulsin ka teistelt, kes olid sama preparaati kasutanud.“
„Kuulun inimeste hulka, kellele melatoniin ei mõju ideaalselt. Aitab küll magama jääda ja uni on sügavam kui tavaliselt, aga kõrvalmõjudeks on ärgates päris pikalt kestev uimasus ja vahel ka peavalu.“
„Esimene kord sprei vormis melatoniini kasutada. Väga kiire ja tõhus, meeldiva hapuka kirsi maitsega. Pihustada tuleb kaks korda keele alla, kord pihustasin neli korda ja tundsin, kuidas keha peaaegu momentaalselt lõtvus ja rahunes, seega imendub sprei kujul tõesti hästi.“
Kiirem uinumine, pikem uni
Mugav suukaudne sprei
Meeldiva maitsega
200 pihustust
Kiire imendumine

destilleeritud vesi
glütserool (paksendaja)
sidrunimahla kontsentraat
melatoniin
stevioolglükosiidid (magusaine)
kummiaraabik (emulgaator)
ksantaankummi (emulgaator)
piparmündi eeterlik õli (Mentha Arvensis)
apelsini eeterlik õli (Citrus Sinensis)

Sobib taimetoitlastele. Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, soola, pärmi ega laktoosi. GMO ja gluteenivaba.

Täiskasvanud: Päevane annus üks pihustus sisaldab: 1,95 mg melatoniini.

Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda. Loksutada enne kasutamist. Pihustada üks pihustus keele alla või põse siseküljele vahetult enne magamaminekut. Peale kasutamist asetada pihustiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pihustit sooja vee all. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Parim enne kuupäev kehtib kahjustamata pakendi ning nõuetele vastavalt säilitatud toote korral.

Tähelepanu: Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.