Nordaid

Nordaid Sleep Aid melatoniin + kanepiõli sprei

🇪🇪Nordaidi Sleep Aid melatoniin sprei kanepiõliga on mugav suukaudne sprei, mis on kiire imendumisega. Kasulik toime avaldub juba 7 minuti jooksul, kui tarbitakse üks pihustus melatoniini vahetult enne magamaminekut.
Lühendab uinumiseks kuluvat aega ja leevendab ajavahest tingitud vaevusi.
Ühes pudelis on 200 päeva varu.

Miks eelistada sprei vitamiine?

Toimeaine / Koostis: Melatoniin

Toimeaine kogus: 1 MG

Ravimivorm / pakend: Sprei

Kogus pakendis: 30ML

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

Melatoniin on  hormoon mida toodab ajus käbinääre, see reguleerib päeva ja öö vaheldumist. Annab signaali, et tuleb magama jääda.
Sleep Aid Strong kanepiõliga on mugav suukaudne sprei, mis on kiire imendumisega ja lühendab uinumiseks kuluvat aega. Kasulik toime avaldub, kui tarbitakse 1,95 mg (üks pihustus) melatoniini vahetult enne magamaminekut. Kapslid aga läbivad seedekulglat ja imenduvad peensooles, selleks kulub minimaalselt 30 min.
Lisaks kergendab melatoniin ajavööndivahetuse väsimusega seotud subjektiivseid kaebusi.

Toode ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, õlisid, soola ega pärmi. Sobilik veganitele. GMO, laktoosi-ja gluteenivaba.

Kiirendab uinumist
Mugav suukaudne sprei
Meeldiva maitsega
200 pihustust
Kiire imendumisega
Leevendab ajavahest tingitud vaevusi
Ei pea manustama koos veega

destilleeritud vesi
glütserool (paksendaja)
sidrunimahla kontsentraat
melatoniin
orgaaniline kanepiõli
stevioolglükosiidid (magusaine)
kummiaraabik (emulgaator)
ksantaankummi (emulgaator)
eeterlikud õlid (piparmünt ja apelsin)

Sobilik taimetoitlastele. Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitseaineid, toiduvärve, soola, pärmi ega laktoosi. GMO ja gluteenivaba.

Täiskasvanud: 1 pihustus enne magamaminekut keele alla või põse siseküljele.
Päevane annus üks pihustus sisaldab: 1 mg melatoniini, 0,25 mcg kanepiõli.

15min peale pihustamist mitte peale juua. Esimest korda kasutades vajutage pihustipumpa 3-4 korda. Loksutada enne kasutamist. Pihustada üks pihustus keele alla või põse siseküljele vahetult enne magamaminekut. Peale kasutamist asetada pihustiotsikule kork ja hoida pudelit püstises asendis. Kui toodet pole pika aja jooksul kasutatud, võib pihusti ummistuda. Ummistuse eemaldamiseks hoidke pihustit sooja vee all. Säilitada toatemperatuuril, kaitstuna otsese päikesevalguse eest. Parim enne kuupäev kehtib kahjustamata pakendi ning nõuetele vastavalt säilitatud toote korral.

Tähelepanu: Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana! Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.