-15%

Nordaid

Boulardii+piimhappebakterid kurgule

🇪🇪Nordaid BOULARDII+PIIMHAPPEBAKTERID on tõhus toode valusa kurgu ja külmetushaiguste vastu. Boulardii hakkab kokkupuutes suu limaskestaga kiiresti paljunema ja surub põletikku tekitava viiruse või bakterid alla. Toode sisaldab piimhappebakterite tüve Paracasei 13434, millel on kliiniliselt tõestatud immuunsüsteemi tugevdav ja põletikuvastane toime.

Toimeaine / Koostis: Piimhappebakterid Saccharomyces boulardii, Lactobacillus paracasei

Ravimivorm / pakend: Vedelik

Kogus pakendis: 10 TK

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €

Nordaid Boulardii + piimhappebakterites olev Probi Lactobacillus Paracasei (13434) toetab immuunsüsteemi, et efektiivselt võidelda võimalike patogeenidega ja edendab esmajärgu kaitsemeetmeid sissetungivate patogeenide vastu. Saccharomyces Boulardii edendab kaitset patogeenide vastu ja vähendab genotoksilisust.

„See on parim avastus! Mul õnnestus suuremad haigestumised ära hoida. Iga kord, kui tundsin, et kurgus kriibib või on see kähe, võtsin toote kenasti sisse. Olin valmis, et pean ka järgmistel päevadel tarbima, aga järgmisel hommikul ei olnud enam midagi viga. Tegin sedasi iga kord, kui tundsin, et kurk ei ole päris korras. Transportida on seda aga keeruline, sest kui oled pudeli kord avanud, ei saa seda kahjuks enam käekotti panna, kõik lekib välja.“
„Mul läheb vahel öösel või pärast sööki kurk kuivaks ja kähedaks. See toode teenis kindlasti oma eesmärki ja aitas suurepäraselt. Maitse võtab siiski pisut punkte maha, sest mul on astelpajuõlist lapsepõlvetrauma ja see maitseb põhimõtteliselt samamoodi.“
„Tugevat kurguvalu need tilgad ära ei võta, kuid õline koostis leevendab ja pehmendab ebamugavustunnet ja karedust kurgus meeldivalt.“
Kurguvalu leevendamiseks
Ühe käega avatav pakend
Immuunsüsteemi tugevdamiseks
Meeldiva maitsega
Suhkruvaba

oliiviõli
mesilasvaha
piimhappebakter Saccharomyces boulardii
piimhappebakter Probi® Lactobacillus Paracasei (13434)
põldmündi eeterlik õli (Mentha arvensis)
alfa-tokoferool(antioksüdant)

Ei sisalda kunstlikke lõhna-ja maitse- ega säilitusaineid.
Laktoosi ja gluteenivaba.

Annustamine: Täiskasvanud ja lapsed alates 4. eluaastast: 1,5ml pigistada 2 korda päevas kurku. Enne alla neelamist hoida veidi aega kurgus.

*Toode sisaldab patenteeritud piimhappebakterite tüve Probi® Lactobacillus Paracasei (13434), millel on kliiniliselt tõestatud immuunsüsteemi tugevdav ja põletikuvastane toime.

Tähelepanu: Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Mitte kasutada toidulisandit mitmekesise toitumise asendajana. Hoida toodet lastele kättesaamatus kohas.
Säilitada toatemperatuuril. Päikesevalguse eest kaitstuna.