Natura Media

Monilac Multibiotics

Monilac Multibiotics on kogu pere piimhappebakter

Siin on ühendatud viis piimahappebakteri tüve, mis uuringute tulemusena hästi kokku sobivad ja üksteise mõju täiendavad (Bifidobacterium animalis lactis BS01, Lactobacillus plantarum LP01,Lactobacillus plantarum LP02, Lactobacillus rhamnosus  LR04 ja Lactobacillus rhamnosus LR05).
Kahes kapslis on 15 miljardit piimahappebakterit. Pakendis 50-100 päeva annus.

Toimeaine / Koostis: Piimhappebakterite segu

Ravimivorm / pakend: Kapsel

Kogus pakendis: N100

Laos

Raha tagasi garantii
Järgmise päeva tarnsport
Tasuta transport alates 60 €
  • Toode sobib pidevaks kasutamiseks kogu perele. Annust võib ise reguleerida ja võtta 1-2 kapslit päevas.
  • Tootes on ühendatud viis piimahappebakteri tüve, mis uuringute tulemusena hästi kokku sobivad ja üksteise mõju täiendavad (Bifidobacterium animalis lactis BS01, Lactobacillus plantarum LP01,Lactobacillus plantarum LP02, Lactobacillus rhamnosus  LR04 ja Lactobacillus rhamnosus LR05).
  • Sisaldab L-glutamiini ja biotiini, mis aitab kaasa limaskestade normaalsele tasakaalule.

Aitab kaasa limaskestade normaalsele tasakaalule

Toetab immuunsüsteemi normaalset talitlust

Koostis: L-glutamiin, kapsel (hüdroksüpropüülmetüültselluloos), piimhappebakterite segu (Bifidobacterium animalis subsp. Lactis BS01, Lactobacillus plantarum LP01, Lactobacillus plantarum LP02 , Lactobacillus rhamnosus LR04, Lactobacillus rhamnosus LR05), paakumisvastased ained (rasvhapete ränidioksiid ja magneesiumisoolad), d-biotiin.

Soovituslik päevane annus alates 12. eluaastast: 1-2 kapslit päevas.

Säilitada toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas. Päevast soovituslikku annust mitte ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana.