18% allahindlus
tonalin-cla-kange

Tonalin VAHVIN N120

36.90 29.95

Tonalin VAHVIN on konjugeeritud linoolhappepreparaat, mis:

– põletab rasvu
– aitab saleneda ja lihaseid trimmida
– vähendab keha poolt talletatava rasva hulka
– kiirendab kalorite põletamist

Kui tarbida rasva, mida su keha ei vaja energiaks kasutamiseks, neeldub see rasvarakkudesse tänu ensüümile lipoproteiini lipaas. CLA blokeerib selle ensüümi ja suunab kasutamata rasva lihasrakkudesse. Seejärel aktiveerib CLA teise ensüümi, mis aitab su lihastel see rasv ära põletada, eriti treeningu ajal. Tonalin tõrjub degeneratiivseid haigusi. Tonalin on ka omamoodi super antioksüdant, vabade radikaalide siduja, mis takistab rakkude kahjulikku oksüdeerumist. Suurt tähelepanu on pööratud ka vähki, eriti rinna-vähki ennetavatele omadustele.

Kellele Tonalin sobib? Kõigile, kes soovivad vähendada kehakaalu rasvkoe arvelt.

Kasutamine: 2-4 kapslit kaks korda päevas koos toiduga. Soovitatavat päevakogust ei tohi ületada. Toidulisand ei ole mõeldud kasutamiseks tavatoidu asemel. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Koostis: safloorõlist valmistatud vabade rasvhapete segu 71,2%, millest CLA 78-84%. Toimeained (cis-9,trans-11 ,cis 12-isomeerid) moodustavad 96-99%, zelatiin (18,7%), niiskusesäilitaja E422 (glütserool), vesi 1%.

Toiteainesisaldus/ööpäevas
Soovitatav päevane kogus 2 kapslit 4 kapslit
Energiat 89 kJ/21 kcl 177 kJ/43 kcl
Valke 0,5 g 0,96 g
Rasvu 2,1 g 4,2 g
millest CLA 1,7 g 3,4 g
küllastunud rasvhappeid 0,08 g 0,16 g

Pakend: 120 kapslit

Toote kirjeldus

Ei mingeid stimulante, ainult tulemused.

 

Toiduga õige koguse CLA saamine on keeruline. Veiseliha- ja piimatooteid olid kunagi hea allikas, kuid viimase 30-aasta muudatused kariloomade toitmises (teravili vs murusööt) koos madala rasvasisaldusega piimatoodete trendiga on oluliselt vähendatud CLA hulka, mida saame tavatoiduga.

 

Tänapäeval on soovitatav päevane CLA annus maksimaalse efektiivsuse huvides 3 g. Kõnealuse koguse saavutamiseks tavatoidust oleks vaja tarbida rohkem kui 15 liitrit jäätist, seitse kilo veiseliha või peaaegu 15 liitrit täispiima iga päev!