19% allahindlus
sleepguide_foto

Sleepguide melatoniini sprey, 150 pihustust (30 ml)

24.90 19.95

SLEEPGUIDE on koheselt imenduv melatoniini sprei.

Keele alla pihustatav melatoniini sprei imendub kiiresti ja on 4x tõhusam kui melatoniini tabletid. SLEEPGUIDE on kergesti kasutatav ja sobib suurepäraselt ka vanuritele ja suu kuivuse käes kannatavatele inimestele. Toode sobib ka rasedatele.

Pihustada keele alla, ühes pihustuses on 1 mg melatoniini. Kohene imendumine. SLEEPGUIDE imendub suu limaskesta kaudu otse vereringesse.Suurepärane biosaadavus. SLEEPGUIDE imendub kadudeta kuna ei läbi seedekulglat .

Melatoniini imendumist uuriti testrühmas. Sama kogus melatoniini anti tabletina ja spreina ning jälgiti inimesi 6 tunni jooksul. Pihustatav melatoniin imendus kiiremini ja tõhusamalt ning kõrge melatoniini tase püsis veres kogu katseaja, 6 tunni jooksul. Vahe tabletil ja pihustataval melatoniinil oli märkimisväärne P<0,02)7

melatoniin_imendumine1

Allikas: Bartoli et al. Bioavailability of a new Oral Spray Melatonin Emulsion Compared with a Standard Oral Formulation in Healthy Volunteers. J. Bioequiv. Availab. 2012. 4(7):96-97.

SLEEPGUIDE pudelis on 150 pihustust (1pihustus/1 mg melatoniini). SLEEPGUIDE lühendab magamajäämise aega ja vähendab lendamisel ajavahest tekkivaid vaevusi (jet lag). Pudeli saab võtta kaasa käsipagasisse (alla 100 ml suurune pakend).

Minimaalselt 150 pihustust, jätkub 5 kuuks.

Annustamine: Üks pihustus 30 minutit enne magama minekut keele alla. 1 pihustus sisaldab 1 mg melatoniini.
Koostis: Vesi, emulgaator (polüsorbaat 80), paksendaja (glütserool), keskmise ahelaga triglütseriidid, antioksüdant (askorbüülpalmitaat), melatoniin, aroomiaine (sidruniekstrakt), konservant (kaaliumsorbaat), happesuse regulaator (sidrunhape), magusaine (sukraloos).

Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust! Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Maaletooja: Bioplanet OÜ
Tootja: GutGuide Oy, Maorlantie 1, Halikko, Soome