18% allahindlus
betteryou-magnesiumoli-originaal

Magneesium õli-spray originaal (Magnesium Oil Original Strong), 100 ml

28.20 22.95

BetterYou Magnesium Oil Spray-d imenduvad ülikiiresti, rakkudesse jõudmiseks kulub 5-15 sekundit. Rakkudesse jõuab kuni 95% magneesiumist. 

Koostis: kontsentreeritud lahus Zechstein magneesiumkloriidi (31% kontsentratsioon). Imendub otse kudedesse ja rakkudesse läbi naha. 10 pihustuses on 150-180 mg (43-60% RDA). Pihustades nahale imendub magneesium koheselt rakkudesse. Nahale pihustades jõuab magneesiumi rakkudesse mitmeid kordi rohkem kui kapsli või tableti kujul. Toodet soovitame pihustada nahale enne magamaminekut. Sobib ka rasetatele ja rinnaga toitvatele emadele. Võib pihustada ka suhu, kuid ei ole hea maitsega. Magneesium õli-spray originaal sobib väga hästi rasedatele näiteks öösiti tekkivate jalakrampide leevendamiseks, samuti lastele, kes kaebavad nn. kasvuvalude üle.

100% looduslik, sobib ka diabeetikutele, taimetoitlastele, tsöliaakiahaigetele, rasedatele ja rinnaga toitmise ajal. Lastele alla 12. eluaasta pihustada ½ täiskasvanutele mõeldud kogusest.

Kasutamine: Pihustada nahale 8-10 pihustust päevas ning sisse masseerida. Üldise magneesiumipuuduse korral soovitame pihustada kõhule ja reitele. Lihaspingete puhul erinevates keha piirkondades soovitame pihustada just probleemisele piirkonnale (õlad, jalad vms.). Väga tõhus lihaskrampide puhul.

Suure magneesiumi puuduse, stressi, lihaskrampide ja -pingete korral soovitame magneesiumiõli kasutada koos magneesiumkloriidi helvestega, millest 2-3 x nädalas teha magneesiumivanni kas jalgadele või kogu kehale ning igapäevaselt masseerida kehale 8-10 pihustust magneesiumiõli. Sellise kuuri kestvus võiks olla 3-4 kuud ja edaspidi jätkata magneesiumivannidega või masseerida magneesiumiõli kehale 2-3x nädalas.

NB! Kui peale nahale pihustamist tunnete kihelust või kipitust, siis on see märk sellest, et organismil on suur magneesiumipuudus. Magneesium-spray regulaarsel kasutamisel kipitus kaob. Kui kipitus on väga tugev, siis soovitame alguses enne nahale pihustamist toodet lahjendada mineraalveega.

zechstein-inside-logo1

thumb_sport-product-20121

informed-sport-logo-300x1501

Toote kirjeldus

Miks on magneesium oluline? Magneesiumi puuduse tunnusteks on: peavalud, uimasus, unisus, närvilisus, stress, keskendumishäired, unehäired (aju ülepinge, üle mõtlemine), migreen, südame rütmihäired, südamehaigused, kõrgenenud vererõhk, lihaspinge, lihaskrambid, silmalau tõmblemine, käte- ja jalgade “suremine”, sipelgate tunne, neerukivid, pahaloomulised kasvajad, rasedatel alakõhu pinge, emaka enneaegsed kokkutõmbed, naistel menstruatsioonitsükli häired, valulik menstruatsioon, PMS.

 

Magneesiumi imendumine läbi naha võib esialgu tunduda müstiline, aga see põhineb iidsetel printsiipidel ja tänapäeva tipptehnoloogial. Paljud meist on kasutanud plaastreid suitsetamise maha jätmiseks, hormonaalseid plaastreid rasedusest hoidumiseks, kreeme või geele valu vaigistamiseks, kalleid näokreeme, mis annavad nahale värskuse ja sära. Need kõik imenduvad läbi naha, et täita oma eesmärki. Nahk, kui keha suurim organ omab kolme põhilist funktsiooni: temperatuuri kontroll, detoksifikatsioon ja kaitsefunktsioon. Kui näiteks kaitsefunktsiooni ülesandeks on säilitada vett ja niiskust ning samal ajal hoida eemale baktereid ja toksiine, siis naha teised funktsioonid, nagu temperatuuri kontrollimine ja detoksifikatsioon ei saaks toimida, kui nahk oleks täielik kaitsebarjäär. Kui näiteks inimene higistab, siis keha kontrollib temperatuuri ja samal ajal väljutab toksiine läbi naha. Kui me saame toksiine läbi naha “välja lasta”, saavad nad ka läbi naha “sisse tulla”. Ühe näitena võib tuua selle, et inimene, kes regulaarselt kasutab alumiiniumi sisaldavat deodoranti kaenla all, siis tema uriini- või väljaheite proov näitab alumiiniumi sisaldust.

 

Transdermaalne magneesium on organismile väga vajalik aine. Kui kemikaale transdermaalsetes ravimites peavad organismi detoksifikatsiooni süsteemid eelnevalt töötlema, et need rakkudesse jõuaksid, siis seevastu magneesium on rakkude poolt väga hästi omastatav.

 

Mis on magneesiumi õli sprei eelis? Magneesiumiõli imendub kuni 95%, mis on kordades rohkem, kui tableti,kapsli või pulbri kujul võetuna. Samuti ei koorma transdermaalne magneesium magu ega seedekulglat ning suure imendumisprotsendi tõttu tuleb ka rahalises mõttes odavam kui suu kaudu sisse võetavad magneesiumi vormid.