18% allahindlus
betteryou-magneesiumoli-loogastav

Magneesium õli-spray head ööd (Magnesium Oil Spray Goodnight), 100 ml

28.20 22.95

BetterYou Magnesium Oil Spray-d imenduvad ülikiiresti, rakkudesse jõudmiseks kulub 5-15 sekundit. Rakkudesse jõuab kuni 95% magneesiumist. 

Koostis: kontsentreeritud lahus Zechstein magneesiumkloriidi (28% kontsentratsioon), eeterlikud õlid (viinamarja seemne, bergamoti, kummeli, salvei). Imendub otse kudedesse ja rakkudesse läbi naha. 100% looduslik. 10 pihustuses on 130-150 mg (38-50% RDA). Pihustades nahale imendub magneesium koheselt rakkudesse. Magneesiumil on rahustav mõju närvisüsteemile, mis aitab leevendada ärevust, lõõgastada lihaseid ja närve. See kõik  aitab tagada hea unekvaliteedi.

Kasutamine: Pihustada nahale 8-10 pihustust päevas ning sisse masseerida. Üldise magneesiumipuuduse korral soovitame pihustada kõhule ja reitele. Lihaspingete puhul erinevates keha piirkondades soovitame pihustada just probleemisele piirkonnale (õlad, jalad vms.). Sobib kasutamiseks ka massaaziõlina. Väga tõhus lihaskrampide puhul. Ei ole soovitatav rasedatele, rinnaga toitvatele emadele ja alla 12-aastastele lastele. Neile sobib magneesium õli-spray Originaal.

Suure magneesiumipuuduse, stressi, lihaskrampide ja -pingete korral soovitame magneesiumiõli kasutada koos magneesiumkloriidi helvestega, millest 2-3 x nädalas teha magneesiumivanni kas jalgadele või kogu kehale ning igapäevaselt masseerida kehale 8-10 pihustust magneesiumiõli. Sellise kuuri kestvus võiks olla 3-4 kuud ja edaspidi jätkata magneesiumivannidega või masseerida magneesiumiõli kehale 2-3x nädalas.

zechstein-inside-logo1

Toote kirjeldus

Miks on magneesium oluline? Magneesiumi puuduse tunnusteks on: peavalud, uimasus, unisus, närvilisus, stress, keskendumishäired, unehäired (aju ülepinge, üle mõtlemine), migreen, südame rütmihäired, südamehaigused, kõrgenenud vererõhk, lihaspinge, lihaskrambid, silmalau tõmblemine, käte- ja jalgade “suremine”, sipelgate tunne, neerukivid, pahaloomulised kasvajad, rasedatel alakõhu pinge, emaka enneaegsed kokkutõmbed, naistel menstruatsioonitsükli häired, valulik menstruatsioon, PMS.

 

Magneesiumi imendumine läbi naha võib esialgu tunduda müstiline, aga see põhineb iidsetel printsiipidel ja tänapäeva tipptehnoloogial. Paljud meist on kasutanud plaastreid suitsetamise maha jätmiseks, hormonaalseid plaastreid rasedusest hoidumiseks, kreeme või geele valu vaigistamiseks, kalleid näokreeme, mis annavad nahale värskuse ja sära. Need kõik imenduvad läbi naha, et täita oma eesmärki. Nahk, kui keha suurim organ omab kolme põhilist funktsiooni: temperatuuri kontroll, detoksifikatsioon ja kaitsefunktsioon. Kui näiteks kaitsefunktsiooni ülesandeks on säilitada vett ja niiskust ning samal ajal hoida eemale baktereid ja toksiine, siis naha teised funktsioonid, nagu temperatuuri kontrollimine ja detoksifikatsioon ei saaks toimida, kui nahk oleks täielik kaitsebarjäär. Kui näiteks inimene higistab, siis keha kontrollib temperatuuri ja samal ajal väljutab toksiine läbi naha. Kui me saame toksiine läbi naha “välja lasta”, saavad nad ka läbi naha “sisse tulla”. Ühe näitena võib tuua selle, et inimene, kes regulaarselt kasutab alumiiniumi sisaldavat deodoranti kaenla all, siis tema uriini- või väljaheite proov näitab alumiiniumi sisaldust.

 

Transdermaalne magneesium on organismile väga vajalik aine. Kui kemikaale transdermaalsetes ravimites peavad organismi detoksifikatsiooni süsteemid eelnevalt töötlema, et need rakkudesse jõuaksid, siis seevastu magneesium on rakkude poolt väga hästi omastatav.

 

Mis on magneesiumi õli sprei eelis? Magneesiumiõli imendub kuni 95%, mis on kordades rohkem, kui tableti või kapsli või pulbri kujul võetuna. Samuti ei koorma transdermaalne magneesium magu ega seedekulglat ning suure imendumisprotsendi tõttu tuleb ka rahalises mõttes odavam kui suu kaudu sisse võetavad magneesiumi vormid.