13% allahindlus
gutzy-spordijook-ananass

Gutzy troopilise maitsega spordijoogi pulber, 500 g

14.95 12.95

Hüpotooniline spordijoogi pulber, mis:
– varustab keha lisaenergiaga
– taastab kaotatud vedeliku ja elektrolüüdid
– sisaldab erineva imendumiskiirusega süsivesikuid, millele on lisatud vitamiinid
– sobib kõikidele spordialadele

Sports Drink joogipulbrit kasutatakse vedeliku, energia ja elektrolüütide täiendamiseks sooritamise ajal. Eksperdid töötasid välja TriCarbo-süsivesikusegu, mis ühendab glükoosi, isomaltuloosi ja maltodekstriini omadused. SPORTS DRINK joogipulber on saadaval kolme lõhna ja maitsega: apelsin, troopiline ning sidrun, mis sisaldab lisaks elavdavat kofeiini. Pulber sisaldab optimaalse koguse elektrolüüte (sh magneesium ja naatrium) ning C-vitamiini. Pehme täidlane maitse on saavutatud kasutades autentseid maitseaineid. Sidruni maitsega pulbris on kofeiini 100 mg annuse kohta. Ühest purgist saab valmis jooki 7,5-15 liitrit.

Kellele sobib? Kõikidele spordialadele keha treeninguaegseks lisaenergiaga varustamiseks. Eriti tähtis kestvusaladele, kus mineraalide ja elektrolüütide kaotus suurem, samuti treenides ekstreemsetes tingimustes ja tugeva higistamise korral.

Kasutamine: vala pool ettenähtud veest joogipudelisse. Lisa GUTZY Sports Drink pulber (kogused vt. tabelist). Loksuta, kuni pulber lahustub ning seejärel lisa ülejäänud vesi. Loksuta veelkord. Valmis segatud jook säilib külmkapis u. 24 tundi. Purki hoida kuivas kohas temperatuuril alla 25°C (77°F). Parim enne: vt kuupäev purgi põhjal.

Pakend: 500g

Koostisosad: glükoos, isomaltuloos*, maltodekstriin, apelsinipulber, sool, kaaliumtsitraat,happesuse regulaator: sidrunhape; apelsini ja siruni lõhna- ja maitseained, toiduvärv: peedipunane ja beetakaroteen, magneesiumtsitraat, L-askorbiinhape, magusaine: kaaliumatsesulfaam. *isomaltulooos sisaldab glükoosi ja fruktoosi.