22% allahindlus
esi_nodol_cream1

Glükosamiin-Devil’s Claw-MSM liigeste kreem, 100 ml

17.95 13.95

Kreem sisaldab kriipivat saatanaküünt (Dewil’s Claw), millel on tugev põletikuvastane ja valu vaigistav toime. 

Rahustav, kaitsev kreem liigesevalu ja jäikuse leevendamiseks. Toimeained: Dimetüül sulfoon, glükoosamiinsulfaat, mandliõli (Prunus Amygdalus dulcis), sheavõi (Butyrospermum parkii Butter), tokoferüülatsetaat, safrankrookuse (Crocus Sativus) ekstrakt, harilk aaloe (Aloe Barbadensis), kriipiva saatanaküüne (Procumbens Harpagophytum) ekstrakt, hõbepaju (Salix alba) koore ekstrakt, mägiarnika (Arnica Montana) ekstrakt.

Kasutamine: Kreem kanda valulikel kohtadel olevale tervele nahale, 2 korda päevas ja hõõruda kuni täieliku imenumiseni. Sümptomite jätkumisel tuleb pöörduda arsti poole. Ärrituse tekkimisel tuleb lõpetada toote kasutamine. Säilitada toatemperatuuril ja päikese eest varjatult. Hoida lastele kättesaamatus kohas.Vältida silma sattumist.

Tootja: ESI s.p.a. Corso Ferrari 74/6, Itaalia.
Turustaja: Bioplanet OÜ

Toote kirjeldus

Kliinilised andmed
Uuringu eesmärk oli hinnata ultraheli ja ®NODOL kreemi terapeutilist efektiivsust patsientidel, kes kannatasid gonartroosi all (GA).
Uuringust võttis osa 64 patsienti: 46 naist ja 18 meest, kelle kesmine vanus oli 47 aastat. Nende haiguse kestvuse aeg oli vahemikus 5 kuud kuni 8 aastat: kesmiselt 4,2 aastat. Viimane haiguse ägenemine oli vahemikus 2 nädalat kuni 3 kuud, keskmiselt 56 päeva.
Uurimuses osalesid patsiendid, kelle puhul NSAID osutus ebaefektiivseks või need põhjustasid kõrvaltoimeid.
Patsiendid jagati kahe rühma:
– esimene grupp (katsealused) koosnes 31 patsiendist, keda raviti koos ultraheli (0,8 W / cm 2) ja ®NODOL kreemiga
– teine grupp (kontrollrühm), mis koosnes 33 patsiendist, keda raviti ainult ultraheliga (0,8 W / cm 2))
Diagnoos pandi anamneesi, kliinilise skeem, põlve röntgeni ja echo-sonograafia põhjal.

 

Kliinilised andmed
Uuriti järgmist parameetrit: aeg, mis kulus patsientidel 25 m läbimiseks, kiirus (sekundites) toolist tõusmisel ilma käsi kasutamata (testi korrati 3 korda), valu tugevus valutavas põlves kasutades AVS (Analogic Visual Scale) meetodit 0 kuni 100 mm-ni enne ravi alustamist ja kahe nädala pärast, kui oli läbi viidud 10 ravikuuri.

 

®NOD0L kreemi määrimine koos ultraheliga on täielikult õigustatud ja on osutunud palju tõhusamaks kui lihtsalt ultraheli impulse kohaldamine gonartroosi ravis.