31% allahindlus
caviar-eye-airless-021

Caviar de Esturion Nourishing Eye Cream, 15 ml

43.60 29.95

– eksklusiivne hooldustoode väsinud ja kurnatud silmaümbruse turgutamiseks
– Beluga kalamarjast tehtud unikaalne toode, mis kaotab tursed silmade alt 24-tunniga, vähendab punetavaid ja tumedaid silmaaluseid ning kortse
– sobib tundlikule nahale ja silma sattudes ei ärrita silmi

Tootja: Natura Media OY, www.naturamedia.fi, maaletooja: Bioplanet OÜ.

Koostis: Aqua, Glycerin, Capric/Caprylic Triglycerides, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Caviar Extract, Sodium Behenoyl Lactylate, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Rhodiola Rosea Extract, Hydrolyzed Jojoba Esters, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Citronellol, Cumarine, Linalool, Alpha-Methyl-Alpha-Ionine (Methyl Ionine), D-Limonene.

Silmaümbruse piirkonnas on nahk eriti elastne ja kogub hõlpsalt üleliigset vedelikku, mis võib põhjustada turseid. Ka tumedad silmaalused räägivad puudulikust vedelikuringlusest. Turul on õrna silmaümbrusnaha tarvis saadaval mitmesuguseid hooldustooteid, mis võivad paraku põhjustada liigset turset, limaskesta ärritusi või mis pole piisavalt niisutavad. Neid vajadusi arvestades on Natura Media töötanud välja spetsiaalselt silmaümbruse nahale mõeldud hooldava kreemi ilma tõhususe arvelt kokku hoidmata. See on saanud võimalikuks tänu õigesti valitud looduslike aktiivainete ning muude, üldteadaolevalt hästi toimivate kvaliteetsete ja nahahoolduseks sobivate koostisainete kasutamisele. Natura Media Caviar de Esturión Nourishing Eye Cream sisaldab ensüümset kaaviariekstrakti. Nii on selles kreemis olemas kõik ehtsa kaaviari unikaalsed toimeained, sh proteiinid, peptiidid, rasvhapped ja vitamiinid, ning seda kergestiimenduval kujul. Toimeained on nahale eriti õrnad, tänu millele on võimalik saavutada tõhusaid tulemusi ka ilma kahjulike kemikaalideta.

Testrühmas on toote kasutamisel saadud äärmiselt positiivseid kogemusi. Mõnel testitavatest on varem olnud tõsiseid raskusi õige silmaümbrusele sobiva nahahooldustoote leidmisel, kuna paljud varasemalt kasutatud toodetest olid põhjustanud turseid, ärritust või polnud piisavalt niisutavad. Ka paljud üksnes looduslikke komponente sisaldanud tooted olid põhjustanud nahaprobleeme, sest neis kasutatud taimsed essentsid osutusid õrna naha puhul liiga tugevatoimelisteks. Ent nüüd pidasid ka need tarbijad Caviar de Esturión Nourishing Eye Cream kreemi piisavalt õrnaks, efektiivselt niisutavaks ja hästi imenduvaks.