biolectra-magneesium-400mg-ultra-direct-graanulid-20-tk-sidrun

Biolectra Magneesium 400mg Ultra Direct graanulid, 20 tk (sidrun)

Sidrunimaitselised magneesiumi graanulid.

Netokogus: 20 pakikest / 26 g.

Magneesium aitab vähendada väsimust ja kurnatust, aitab kaasa elektrolüütide tasakaalule ja normaalsele energiavahetusele, närvisüsteemi normaalsele talitlusele, normaalsele lihaste tööle, valgusünteesile, normaalsetele psühholoogilistele funktsioonidele,  aitab hoida luid ja hambaid normaalsetena ning osaleb rakujagunemise protsessis.

1 pakike sisaldab: 400 mg magneesiumi (107%*).

* % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele
Annustamine: 1 pakike päevas. Raputage mikrograanulid otse keelele ja laske neil aeglaselt lahustuda, seejärel  neelake.

Koostisosad: magneesiumioksiid, happesuse regulaatorid (naatriumtsitraat, sidrunhape), magusained (sorbitool, aspartaam, naatriumsüklamaat), paksendaja (naatriumkarboksümetüültselluloos), lõhna- ja maitseaine, paakumisvastane aine (rasvhapete magneesiumsoolad). Suhkru-, gluteeni- ja laktoosivaba.
Tähelepanu! Toidulisand ei asenda mitmekülgset ja tasakaalustatud toitumist ning tervislikku elustiili. Mitte ületada päevaseks tarbimiseks soovitatavat kogust. Sisaldab fenüülalaniini allikat. Üleliigne tarbimine võib põhjustada kõhulahtisust. Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Säilitamine: toatemperatuuril ja päikese eest varjatult.
Tootja: HERMES ARZNEIMITTEL GMBH, Georg-Kalb-Straße 5-8, 82049 Großhesselohe/ München, Saksamaa.