20% allahindlus
regenerating%20day%20and%20night%20cream_oige1

Baba de Caracol regenerating day & night cream aloe vera ja Q10-ga, 100 ml

53.80 42.95

Parim looduskosmeetika sari Soomes 2 aastat järjest!

– teoseerumi sisaldus tootes 10%
– sobib päeva- ja öökreemiks alates 25-eluaastast
– hajutab kortse ja maksaplekke, uuendab nahka ja väldib naha enneaegset vananemist
Baba de Caracol Regenerating Day & Night Cream on pehme ja kergesti imenduvnahka tõhusalt uuendav kreem, mis sisaldab peale teoseerumi veel koensüümi Q10, elastiiniallantoiini, gükoolhapet ja retinooli, nende koosmõju lisab omakorda kreemile efektiivsust. Kreemi eeliseks on selle tõhus nahkarakke uuendav mõju. Nahk puhastub surnud naharakkudest ja mustusest, ning mistahes põhjustel tekkinud nahakahjustused muutuvad heledamaks või kaovad.
– mugavas ja atraktiivses pumbaga airless pudelis, et toode säiliks kauem värske ja ei puutuks kokku bakteritega

Kasutamine: kanda õhukene kiht hommikul ja õhtul puhtale naha ning hõõruda kergelt niikaua, kuni kreem on täielikult imendunud. Esimesel kasutuskorral lüüa pudelit tagurpidi paar korda vastu kätt, et airless pakend hakkaks tööle. Kui toode on pikka aega seisnud pikali asendis, siis võib olla vajadus seda protseduuri korrata.

Koostis: Snail Secretion Filtrate (Helix Aspersa), Aloe Barbadensis Leaf, Capric/Caprylic Triglyceride, Glycerin, Glyceryl Stearate, Aqua, Isononyl Isononanoate, Decyl Oleate, Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Hydrolyzed Collagen, Hydrolyzed Elastin, Arachidyl Alcohol, Behenyl Alcohol, Arachidyl Glucoside, Allantoin, Glycolic Acid, Lactic Acid, Tartaric Acid, Citric Acid, Malic Acid, Ubiquinone, Carbomer, Tocophreyl Acetate, Retinyl Palmitate, Phytic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Sodium Hydroxide, Parfum.

soome-2010-a-parim-loodustoode1

parim-looduskosmeetikatoode_20111

Toote kirjeldus

Baba de Caracol tootesarja toodete põhikomponent on teopiim. Teopiim on täiesti looduslik aine, mida saadakse aiatigude “lüpsmisel”. Kuna loodusliku teopiima kõiki mõju avaldavaid koostisaineid ei tunta, ei ole seda võimalik tööstuslikult järele teha. Seetõttu ei olegi seda toodet olemas sünteetilisena. Tuntud ainetest sisaldab teopiim muuhulgas kollageeni, elastiini, glükoliinhapet, proteiini ja vitamiine.
NB! Teopiim ei ole see lima, mida tigu kasutab liikumiseks.
Baba de Caracol tootesarja teopiima sisaldavad tooted sobivad kasutamiseks erinevatel kehapiirkondadel ning kõigi nahatüüpide puhul. Teopiim on tõhus naha uuendaja ja teopiimal on täheldatud järgmised omadused:

  • uuendab nahka ja väldib naha enneaegset vananemist
  • hajutab arme ja kortse ning ennetab kortsude tekkimist
  • vähendab tselluliiti

Soovitame kasutada :

  • päikese tekitatud nahakahjustuse korral
  • põletus-, lõike-, akne-, venitusarmide, nahapõletike korral.